EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Edukacja filmowa

w Narodowym Centrum Kultury Filmowej w Łodzi

Warsztaty dla grup i szkół

Warsztaty z podstaw Charakteryzacji

Uczestnicy będą mieli do wyboru postacie do charakteryzacji i pod okiem instruktora-specjalisty wykonają, krok po kroku własny make-up. Wcześniej za pomocą krótkiej prezentacji wprowadzimy uczestników do świata charakteryzacji, z naciskiem na ścisły związek z kostiumem filmowym i teatralnym.

Więcej

Warsztaty z animacji poklatkowej 2D

Oferujemy dwa tematy do wyboru: Żywy obraz (zajęcia będą opierały się na zagadnieniach z zakresu historii sztuki) oraz Autoportret w ruchu (warsztaty będą dotyczyły zagadnienia autoportretu).

Więcej

Teleturniej

Warsztaty dla grup w studiu telewizyjnym. Weź udział w realizacji programu i rozgrywce. Wygraj umiejętność tworzenia telewizyjnych programów i znajomość polskiego kina. 

Więcej

Postsynchron

Warsztaty z podstaw realizacji dźwięku w filmie. Uczestnicy będą mieli okazję nagrać własny głos do wybranej sceny filmowej, lub na chwilę stać się Realizatorem Nagrań w profesjonalnym studiu. 

Więcej

Warsztaty indywidualne

Historie Przyszłości 2024

To już 7. edycja warsztatów filmowych, w których biorą udział dwie grupy wiekowe: uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz studenci i dorośli. W tym roku w związku z planową wystawą NCKF dotyczącą twórczości Krzysztofa Zanussiego – na warsztat weźmiemy filmy tego wybitnego reżysera.

Więcej