EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Wojciech Siudmak, autor projektów okładek do „Diuny”, będzie gościem specjalnym w kinie NCKF w EC1 Łódź przed pokazem drugiej części sagi.

Mamy zaszczyt ogłosić, że w niedzielę, 10 marca, o godzinie 18:00, Wojciech Siudmak, renomowany artysta i twórca niezwykłych okładek do serii książek "Diuna", będzie gościem specjalnym Narodowego Centrum Kultury Filmowej w EC1 Łódź. Spotkanie z autorem prac odbędzie się tuż przed seansem drugiej części tej epickiej sagi filmowej.

Wernisaż prac twórcy i rozmowa o filmie DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA – lokalizacja NCKF SPOT (poziom +2)

10 marca 2024 r.
17:00 – wernisaż wystawy
18:00 – spotkanie z twórcą – rozmowę poprowadzi filmoznawca Filip Mańka
19:00 – rozpoczęcie projekcji DIUNA część 2

KUP BILET NA FILM 10 marca 2024 r. 

Spotkanie z autorem w kinie #NCKF będzie nie tylko okazją do zobaczenia jego niezwykłych dzieł, ale także do rozmowy na temat inspiracji, procesu twórczego oraz osobistych doświadczeń związanych z pracą nad okładkami do "Diuny". Oprócz tego, widzowie będą mieli możliwość zadawania pytań oraz dzielenia się swoimi refleksjami na temat prezentowanych dzieł.

Wojciech Siudmak to niekwestionowany mistrz w dziedzinie ilustracji i malarstwa, a jego prace związane z "Diuną" są uznawane za ikony w świecie fantastyki naukowej. Jego wyjątkowe wizje przyszłości, oddane w formie malarskich kompozycji, przenoszą widza w odległe i tajemnicze światy stworzone przez Franka Herberta.

Wstęp dla osób, które kupiły bilet na dowolne działania artystyczne w NCKF.

Adres:
Łódź, ul. Targowa 1/3
(wejście od ulicy Wojciecha Hasa)

Wystawa czynna:
poniedziałek-niedziela 10.00-18.00

Wystawa prac Wojciecha Siudmaka będzie dostępna dla zwiedzających od 10 do 24 marca 2024 r., tworząc niepowtarzalną atmosferę przygotowującą do seansu drugiej części "Diuny". To niezwykła okazja dla fanów sagi, aby spotkać się z jej twórcą i głębiej zanurzyć się w fantastycznym uniwersum stworzonym przez Herberta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i kina SF do EC1 w Łodzi! Oraz na stronę internetową artysty: https://siudmak-official.com/