root

EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Letnie warsztaty na Ul. Żywiołów

seans, warsztaty
1719360000 -1724889600
NCKF, kino, Ul. Żywiołów

Poznaj naszą nową ofertę na wakacje!

Ul. Żywiołów razem z Narodowym Centrum Kultury Filmowej zapraszają na film “W głowie się nie mieści 2” oraz zajęcia “W labiryncie emocji”, które urozmaicą waszą wizytę na Ul. Żywiołów.

„W głowie się nie mieści 2” 
Wyprodukowany przez Disneya i Pixara film "W głowie się nie mieści 2" to powrót do umysłu Riley, obecnie świeżo upieczonej nastolatki. Centrala sterowania przechodzi gruntowny remont, bo pojawiły się nowe Emocje! Radość, Smutek, Złość, Strach i Odraza, które dotąd z powodzeniem kierowały całym przedsięwzięciem, z pewnym wahaniem witają nowego przybysza - Niepewność. A to dopiero początek zmian.

„W labiryncie emocji”
Po co nam właściwie są emocje? Czy zastanawialiście się, dlaczego w niektórych sytuacjach reagujemy smutkiem lub złością, a w innych jesteśmy szczęśliwi? Podczas naszych zajęć zabierzemy was do świata emocji. Dowiemy się, gdzie tak naprawdę one powstają, zastanowimy się, czy w życiu kierujemy się sercem czy rozumem? I jaką rolę w tym wszystkim odgrywa nasz mózg? Postaramy się lepiej zrozumieć nasze emocje, nauczymy się je rozpoznawać i nazywać oraz dowiemy się, w jaki sposób wpływają na nasze zachowanie. Stworzymy swój własny „uczuciometr”, a przede wszystkim będziemy się świetnie bawić. Szczęśliwi, źli, smutni…? A wy jak się dzisiaj czujecie?

Warsztaty odbywają się w każdą środę i czwartek od 26 czerwca do 29 sierpnia, o godz. 11:30
Czas trwania: 45 minut
Wiek: 5-12 lat
Grupa do 20 dzieci, max 2 grupy równocześnie

Wybierz jeden z trzech wariantów:
Wariant I
9:30 – Seans w Kinie NCKF “W głowie się nie mieści 2”
11:30 – Warsztaty na Ul. Żywiołów "W labiryncie emocji”

Wariant II
9:30 – Seans w Kinie NCKF "W głowie się nie mieści 2”
11:30 – Wejście na ekspozycję Ul. Żywiołów

Wariant III
9:30 – Wejście na ekspozycję Ul. Żywiołów 
11:30 – Warsztaty na Ul. Żywiołów "W labiryncie emocji”

Ulica Żywiołów zaprasza również na nowe zajęcia „Na tropie”

Mali Detektywi poszukiwani! Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego tropienia sekretów naszych żywiołaków! Dołącz do nas i przeżyj niezwykłą przygodę, wcielając się w rolę detektywa! Nasze zajęcia to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania wielu umiejętności.

Zajęcia zapoznają dzieci z interesującą pracą detektywa. Wspólnie będziemy rozwijać zmysły, oraz pracować nad rozwojem fizycznym, intelektualnym i emocjonalnym. Najważniejsze cechy i umiejętności, jakimi podczas zajęć będą się musiały wykazać dzieci, to dokładność, spostrzegawczość, odwaga, dotrzymywanie tajemnicy, cierpliwość i umiejętność koncentracji. Będziemy uczyć się tropienia, dyskretnego i cichego zachowania, kojarzenia faktów, logicznego myślenia i zabezpieczania dowodów. Będziemy ćwiczyć umysły, rozwiązując zagadki i łamigłówki. Dowiemy się jak szyfrować wiadomości i jakich narzędzi używać przy tajnych śledztwach.

Warsztaty odbywają się w każdą środę od 26 czerwca do 29 sierpnia, o godz. 13:45
Czas trwania: 45 minut
Wiek: 5-12 lat 
 

Termin
1719360000 -1724889600
Adres

EC1 Łódź - Miasto Kultury w Łodzi
ul. Targowa 1/3 Łódź 

 

Bilety

Bilety na film oraz bilety na warsztaty dostępne 
są w kasach i online.
Dla grup obowiązuje rezerwacja telefoniczna 
42 600 61 00 

Bilety