EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

U2

Pokaz w Planetarium EC1

Niewiele jest osób, którym trzeba przedstawiać zespół U2. Ta działająca już ponad czterdzieści lat irlandzka grupa jest jednym z najważniejszych elementów światowej popkultury. 14 albumów studyjnych, 8 koncertowych, 7 kompilacji specjalnych i co najważniejsze aż 60 singli - oto imponujący dorobek czterech muzyków z Bono w roli lidera.

Planetarium EC1 z dumą i radością przedstawia niezwykłe widowisko muzyczne poświęcone muzyce U2. Zilustrowane animacjami i wizualizacjami na kopule (fulldome) dzieło pod kierownictwem Mike'a Murraya (dyrektora Clark Planetarium, które wyprodukowało pokaz w 2008 r.) odda hołd największym przebojom zespołu. Czy powtórzy sukces pokazu "The Wall", obejrzanego w Łodzi przez tysiące widzów? To zależy od Was, gości Planetarium EC1 - serdecznie zapraszamy!

W czasie pokazu usłyszymy największe przeboje zespołu z lat 1980-2004, takie jak "Where the Streets Have No Name", "With or Without You", "Beautiful Day", "Mysterious Ways" czy "Elevation" ale i kilka kompozycji nieoczywistych. Taką mieszankę można usłyszeć tylko w planetarium, bowiem tworzące ją piosenki pochodzą z różnych albumów. Gdy dodamy do tego rewelacyjny system nagłośnienia Dolby 5.1, widać, że fanów U2 czeka niezwykłe doznanie audiowizualne.

Pokaz fulldome: U2

Producent: Clark Planetarium pod kierownictwem Mike'a Murraya. Rok produkcji: 2008.

Pokaz przeznaczony jest dla widzów od 14. roku życia. Cena biletu wyniosi 35 zł (na pokazy specjalne zniżki i ulgi nie obowiązują). Łączny czas trwania pokazu: 45 minut.