EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Pink Floyd: The Dark Side of The Moon

Pokaz w Planetarium EC1

Choć najbardziej kultowym albumem zespołu Pink Floyd uznano powszechnie „The Wall”, to jednak właśnie „The Dark Side of The Moon” sprzedał się w znacznie większej liczbie egzemplarzy. Przez ponad czternaście lat zajmował miejsca w pierwszej setce listy „Billboard” a fani przywieźli do domów ponad 50 milionów egzemplarzy płyty — rzecz jasna w różnych formatach. Do dziś w sklepach znajdziemy CD i winyle, które od 45 lat znajdują kolejnych nabywców. Jedynym albumem w historii, który sprzedano w większej liczbie egzemplarzy jest „Thriller” Michaela Jacksona (obecnie ponad 110 mln sztuk).

Dzięki nagłośnieniu Dolby Surround 5.1, zastosowanemu pod kopułą Planetarium EC1 przeżycie jest wyjątkowe — praktycznie nie do odtworzenia w warunkach domowych lub słuchawkach podłączonych do smartfonów.

Nie musimy chyba dodawać, że będzie… głośno!

Pokaz muzyczny "Pink Floyd: The Dark Side of The Moon" jest przeznaczony dla widzów od 16 roku życia. Cena biletu wynosi 35 zł (na pokazy specjalne zniżki i ulgi nie obowiązują).

Pokaz fulldome "Pink Floyd: The Dark Side of The Moon"; koncepcja i reżyseria: Aaron T. McEuen & Jonathon L. Gilbreath; Starlight Productions, Salt Lake City, Utah, USA

"Pink Floyd: The Dark Side of The Moon"
pokaz w Planetarium EC1