EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Centrum na wyjeździe - CD-Action EXPO

wyjazd
1717200000 -1717286400
gry wideo

Centrum na wyjeździe

1-2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się CD-Action Expo, jedna z największych polskich imprez growych. Wśród wyjątkowo licznych atrakcji, jakie w tych dniach zostaną udostępnione zwiedzającym, będziemy i my!

Razem z naszymi gości w towarzystwie wiedźmina Geralta stworzymy prototyp gry wideo i zaprojektujemy środowisko, w którym będą poruszać się bohaterowie kultowej sagi. To nie tylko początek przygody z gamedevem dla najmłodszych, lecz także nie lada gratka dla fanów trylogii CD PROJEKT RED i unikatowe doświadczenie w uniwersum The Witcher, które kontynuować można wyłącznie w CKNI.

Aby dodać naszej zabawie dodatkowego wymiaru, wykorzystamy technologię VR i przeniesiemy się do świata polskich komiksów. Już chwilę po założeniu gogli 3D trafimy do kadrów m.in. z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem, Profesorkiem Nerwosolkiem oraz Funkym Kovalem! To doskonały prolog do historii komiksu w Polsce, a dalszy ciąg tej pasjonującej opowieści poznacie na ekspozycji stałej CKNI.

CD-Action EXPO to również doskonała okazja, by porozmawiać z naszymi animatorami – pasjonatami gier i komiksu – zgarnąć tematyczne gadżety i dowiedzieć się więcej o atrakcjach czekających na Was w CKNI. Do zobaczenia!

Więcej informacji o wydarzeniu: https://expo.cdaction.pl/

Termin
1717200000 -1717286400
Adres

Atlas Arena
aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7
94-020 Łódź

Szczegóły