root

EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Łódzka premiera filmu "Wariaci"

spotkanie
1713225600 -1713225600
premiera filmu, pokaz specjalny
  • Strona główna
  • Eventy
  • Łódzka premiera i pokaz specjalny filmu „Wariaci” Jana Jakuba Kolskiego z udziałem twórców

Data: 16 kwietnia, godz. 18:00 w sali kinowej Odeon Narodowego Centrum Kultury Filmowej odbędzie się łódzka premiera koprodukowanego przez EC1 Łódź – Miasto Kultury filmu „Wariaci” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego


Wstęp: jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy zostały zakończone.


 

Najnowszy obraz jednego z najbardziej uznanych polskich reżyserów to historia Eryka i Karolki - pary złodziejaszków, który po wyjściu z więzienia starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Eryk pragnie szczęścia również dla swojej małej córki Dżesiki. Porywa ją z rąk dziadka i razem z Karolką wyruszają w pełną przygód podróż przez Polskę. Sprawy komplikują się, kiedy Karolka zapada na poważną chorobę. Jedynym ratunkiem dla niej będzie kosztowna kuracja, na którą nie mają pieniędzy. Eryk i mała Dżesika biorą sprawy w swoje ręce i organizują napad na bank. Potem trzeba będzie już tylko wykraść pacjentkę ze szpitala. „Wariaci” to pogodna komedia z wątkiem kryminalnym w tle, połączona z klasycznym kinem drogi.

W rolach głównych na ekranie widzowie zobaczą Eryka Lubosa, Alicję Stasiewicz oraz Zuzannę Drobniak.

Po seansie organizatorzy zapraszają na wyjątkowe spotkanie z twórcami. Na pytania widowni odpowiedzi udzielą reżyser Jan Jakub Kolski wraz z producentem.

Termin
1713225600 -1713225600
Adres

Narodowe Centrum Kultury Filmowej EC1
ul. Targowa 1/3
(wejście od ul. Hasa)

Kino NCKF
Sala Odeon, 3 p.

Brak miejsc

Wstęp: poprzez zapisy
Limit miejsc: 50 osób