root

EC1 Łódź - Miasto Kultury

A -

A +

Kontrast

Wyszukaj

Kup bilet

MENU

Pokaz specjalny filmów animowanych

spotkanie, pokaz specjalny
1713744000 -1713744000
kino

Organizatorzy zapraszają na kolejną odsłonę wydarzenia – 22 kwietnia 2024 o g. 18:30 w sali kinowej Odeon Narodowego Centrum Kultury Filmowej odbędą się dwie łódzkie premiery filmów koprodukowanych przez EC1 Łódź – Miasto Kultury. Organizatorzy zapraszają na specjalny pokaz „Innego końca nie będzie”, lekkiej, składającej się z pięciu różnych fabularnie części animacji w reżyserii Piotra Milczarka. Seans połączony będzie z projekcją dwóch filmów produkowanych przez warszawskie Fumi Studio – „Czekaj na mnie we śnie” Natalii Durszewicz, absolwentki Szkoły Filmowej w Łodzi oraz „Biały pokójMoniki Augustyniak-Dumały.

Łódzka widownia będzie mogła premierowo obejrzeć także „Wielkie zmartwienie” Zbigniewa Koteckiego – film animowany dla dzieci i widowni familijnej na motywach prostej, mądrej a zarazem zabawnej opowieści Leszka Kołakowskiego pt. „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?”. Na ekran wróci także inna animacja produkowana przez TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu – „Ole Śpijsłodko” Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz.

 


 

Po seansie odbędzie się spotkanie z udziałem ekip filmowych – reżyserami, scenarzystami, animatorami i producentami obu animacji.

Bilety dostępne do kupienia w kasie lub na stronie internetowej Kina.

 


 

Lokalizacja:
KINO NCKF
EC1 Łódź - Miasto Kultury
Adres: Targowa 1/3, 90-022 Łódź

Dołącz do Nas! 

Termin
1713744000 -1713744000
Adres

Narodowe Centrum Kultury Filmowej EC1, ul. Targowa 1/3

Kup bilet!