Konferencja Interakcja-Integracja 2022 "Włączamy empatię" w Centrum Nauki i Techniki EC1

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji Interakcja - Integracja 2022 "Włączamy Empatię", która 22-23 listopada 2022 odbędzie się w Centrum Nauki i Techniki EC1.

 

 

O KONFERENCJI:

 

Konferencja Interakcja – Integracja

to coroczne wydarzenie Stowarzyszenia Społeczeństwo i Nauka SPIN. Ma ono charakter spotkania branżowego. Uczestniczą w nim członkowie Stowarzyszenia oraz osoby i przedstawiciele jednostek zajmujących się upowszechnianiem nauki i kultury. Program wydarzenia obejmuje ciekawe wystąpienia plenarne, sesje tematyczne oraz warsztaty poświęcone aktualnym tematom związanym z popularyzowaniem nauki. Konferencja ta jest niezastąpioną okazją do networkingu i dzielenia się własnymi doświadczeniami, wykorzystywanymi przez uczestników w codziennej pracy. W trakcie konferencji poruszane są istotne społecznie tematy.

 

“Włączajmy empatię”

W tym roku zastanowimy się jak otwierać się na różne potrzeby odbiorców ze szczególnymi wymaganiami. Podejmiemy dyskusję, czy jesteśmy w stanie zaopiekować się wszystkimi tymi osobami tak, aby w przyszłości nie skupiać się jedynie na tych, którzy są do nas podobni: fizycznie, kulturowo, czy światopoglądowo. Damy również przestrzeń do wypowiedzi tym, dla których chcemy tworzyć nasze programy, bowiem współtwórcami wydarzenia będą zaproszeni goście, sami na co dzień mierzący się z wyzwaniami “bycia włączonymi”.

 

PROGRAM KONFERENCJI

 

Zapraszamy do zapoznania się z << PROGRAMEM >>

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

<< KLIK >>