Superbohaterskie warsztaty dla grup

Nic tak nie pobudza pasji do komiksów jak kontakt z prawdziwymi komiksowymi zapaleńcami!
Prowadzący z Fundacji Kołobajki nie dość, że sami tworzą bajki (a od bajek do komiksów rzut kamieniem), to jeszcze pół dzieciństwa spędzili przebierając się za Batmana i szukając zielonowłosych złoczyńców. Ponieważ na co dzień zajmują się wykonywaniem tyflografik dla dzieci, warsztaty plastyczne z nimi będą niepowtarzalne! Serdecznie zapraszamy!

W ofercie znajdują się również warsztaty dla starszej młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Ich poziom zaawansowania jest dostosowany do wymagań grupy.

Wybierz interesujący Cię scenariusz i zarezerwuj warsztaty telefonicznie:
📞 42 600 61 00 wew. 1
Więcej o wystawie 👉 "Sztuka DC. Świt superbohaterów"

 

SuperBohaterskie Wydzieranki
dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Superbohaterskie zajęcia dla najmłodszych!
Zaczniemy od wyboru swojej supermocy i przywitania. Będą zabawy i zadania plastyczne! Wspólnie stworzymy niezwykłe komiksowe wydzieranki i superbohaterskie zakładki do książek!

 

Maski SuperBohaterskie
dla klas 1-3 oraz 4-6 szkoły podstawowej
Podczas tego warsztatu każdy uczestnik może poczuć się jak bohater lub złoczyńca z uniwersum DC Comics. Pomogą nam w tym maski wykonane w trakcie części plastycznej. A ponieważ każdy superbohater musi coś robić po pracy, wykonamy również zakładki do książek!

 

Memory z SuperBohaterami
dla 4-6 szkoły podstawowej
Czy wiecie, że pierwsze komiksy były inspirowany takimi książkami jak Sherlock Holmes? A co robią mali detektywi? Ćwiczą pamięć dzięki wspaniałemu zestawowi memorów w tematyce komiksowej, które stworzymy w trakcie tych warsztatów.

 

SuperBohaterski Plakat
dla klas 7-8 szkoły podstawowej
oraz klas 1-2 szkoły ponadpodstawowej

Podczas tych warsztatów wypłyniemy na szerokie wody sztuki plakatu. Z wykorzystaniem skserowanych komiksów, nożyczek i kleju zrobimy niesamowite plakatu do filmu, serialu a może gry? Wszystko to poprzeplatane ciekawostkami ze świata DC Comics, rywalizacją i informacjami o sztuce plakatowej.

 

SuperHero Thinking
dla klas 1-4 szkoły ponadpodstawowej
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądał proces kreowania superbohatera? Zapraszamy na niezwykle twórcze warsztaty, podczas których korzystając z metod Design Thinking stworzymy niepowtarzalnego herosa, ze swoim strojem, przeciwnikiem i całą superotoczką.

 

SuperBohaterski Kolaż
dla klas 1-4 szkoły ponadpodstawowej
Na tych zajęciach również popracujemy z komiksami i nożyczkami. Jednak w przeciwieństwie do plakatu, stworzymy coś o o wiele wyższym stopniu abstrakcji - kolaż - przedstawiający prawdziwą scenę, bądź przeczący samemu sobie. Odwracający rolę złoczyńców i bohaterów lub rozkładający ich na części pierwsze. Sztuka grafiki warsztatowej nie jest prosta, ale wspaniale uruchamia wyobraźnię i daje pole do kreatywnej zabawy!

 

Wybierz interesujący Cię scenariusz i zarezerwuj warsztaty telefonicznie:
📞 42 600 61 00 wew. 1
Więcej o wystawie 👉 "Sztuka DC. Świt superbohaterów"

 

Zestawienie oferty warsztatowej "Sztuka DC. Świt superbohaterów"

 

Warsztaty "Sztuka DC. Świt superbohaterów"