Light Move Festival z 40 metrów

Light Move Festival to jedno z najbardziej lubianych i imponujących wydarzeń w łódzkim kalendarzu. Jego tegoroczna edycja odbędzie się od piątku 28 września do niedzieli 30 września 2018 r. Centrum Nauki i Techniki EC1 serdecznie zaprasza do skorzystania z wydarzenia towarzyszącego: będzie można wjechać na taras widokowy na chłodni kominowej EC1 i z wysokości 40 metrów zachwycić się panoramą Łodzi rozświetloną wizualizacjami Light Move Festivalu. Na co dzień taras nie jest dostępny wieczorami.

 

Chłodnia kominowa EC1 nocą

 

Wjazdy na taras widokowy startują o godz. 19:00 i odbywają się co 15 minut. Ostatni wjazd o 23:45. Oczywiście zapraszamy przez cały weekend — od piątku do niedzieli włącznie!

Niestety ze względów technicznych każdego wieczoru możemy obsłużyć maksymalnie 240 osób. To bardzo mało, przewidując ogromną frekwencję na Festiwalu Światła. Dlatego też musieliśmy wprowadzić dodatkowe ograniczenia:

  • Każdy bilet na taras widokowy posiada wyznaczoną godzinę. Prosimy o pojawienie się z nim pod chłodnią kominową EC1 najpóźniej 10 minut przed tą godziną. Niewykorzystane z powodu spóźnienia bilety tracą ważność a nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.
  • Ze względu na spodziewaną frekwencję na festiwalu gwarancję wjazdu na taras widokowy EC1 daje tylko wcześniejszy zakup biletu online. Bilety są już dostępne na wszystkie trzy festiwalowe dni.

Dodatkowy prezent od EC1

Każdy posiadacz biletu otrzyma kupon rabatowy obniżający o 10% ceny biletów do Centrum Nauki i Techniki EC1. Rabat dotyczy biletów normalnych, ulgowych oraz rodzinnych. Kupon należy zrealizować do niedzieli 14 października 2018 r. Liczba kuponów jest ograniczona, zatem — kto pierwszy ten lepszy.

Polecamy dojazd komunikacją miejską — doświadczenie uczy, że poruszanie się samochodami osobowymi po centrum w czasie Light Move Festivalu jest bardzo trudne a niekiedy ze względu na dodatkowe zamknięcia ulic — niemożliwe.

Życzymy udanych wieczorów podczas najbardziej spektakularnego wrześniowego weekendu w Łodzi!

Kup bilet na taras widokowy w czasie Light Move Festivalu

 

Panoramę Łodzi obejrzysz właśnie z tego miejsca!

Centrum Nauki i Techniki nocą