Strefa bez prądu czyli planszówki na Festiwalu Komiksu

Mamy świetną wiadomość dla miłośników kostek, kart i figurek bitewnych! W tym roku przygotowujemy dla was ogromną strefę gier bez prądu na nowo otwartym obiekcie Łódź Sport Arena (hala obok Atlas Areny)!
W sobotę i niedzielę w godzinach otwarcia 29. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier czekać tam na was będzie przeszło 200 stanowisk do grania w game roomie przygotowanym przez Gralnię - Gry bez prądu oraz wydawnictwo Egmont.
Ponad setka gier planszowych, turnieje, animatorzy, którzy chętnie nauczą was zasad rozgrywki, a także mistrzostwa Polski w „Potwory z Tokio” i możliwość zagrania w ich wielkoformatową wersję - to wszystko 15 i 16 września w ramach 29. MFKiG!

Bilety i karnety są dostępne w kasach stacjonarnych EC1 Łódź oraz online.


STREFA GIER BEZ PRĄDU – Łódź Sport Arena, płyta 15 i 16 września

Gry planszowe Egmontu:

13:00-15:00- Eliminacje do Mistrzostw Polski w „Potwory w Tokio” (każdy uczestnik otrzyma specjalną kartę promocyjną „Zombifikacja”. Dodatkowo zwycięzca zgarnie super przerażający dodatek „Cthulhu” i zaproszenie na wielki finał)

- Premiery gier Egmontu: „Dopasowani”, „Ubongo 3D”, „Axio!” oraz nowy dodatek do „Potworów w Tokio – Halloween”.

- Strefa „Potworów w Tokio”: zagraj w wielkoformatową wersję „Potworów w Tokio”! Poznaj wszystkie nowe dodatki do „Potworów w Tokio” i „Nowego Jorku”: „King kong”, „Cthulhu”, „Power up Tokio”, „Power up Nowy Jork” i „Halloween!”

- Strefa Geek: nasi animatorzy wytłumaczą zasady takich gier jak „Ganges”, „Królestwo Królików”, „Concordia” oraz innych przebojów dla zaawansowanych graczy.

- Strefa rodzinna: zapraszamy do zagrania w najlepsze gry dla rodzin i dzieci, w tym „Ubongo”, „Łap za słówka”, „Pędzące żółwie”, „Kot Stefan”, „Nogi stonogi”, „Park dinozaurów” i inne!

- Gry komiksowe: zagraj w proste, ale atrakcyjne gry planszowe z ulubionymi bohaterami komiksów: „Tytus, Romek i A’Tomek”, „Kajko i Kokosz – Przygody wojów”, „Asterix – Wyprawa śmiałków”

- Ryzyk Fizyk z pytaniami komiksowymi: zapraszamy na rozgrywki w przebojową grę imprezową „Ryzyk Fizyk”. Przygotowaliśmy specjalne pytania komiksowe. Sprawdź czy wiesz, ile waży Wonder Woman albo na jaką odległość Spiderman potrafi wystrzelić swoją sieć.

Gralnia.org:
- gra figurkowa „X-Wing”,
- pokazy gry karcianej „Pokemon”,
- games room z ponad setką gier planszowych


Tegoroczna — już 29. — edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier odbędzie się w Atlas Arenie od piątku 14 września do niedzieli 16 września 2018 r.
Bilety i karnety są dostępne w kasach stacjonarnych EC1 Łódź oraz online.