Stanisława Celińska w EC1 Łódź

Stanisława Celińska to jedna z ikon polskiej kultury: wybitna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Postanowiła spróbować czegoś nowego: śpiewać!

 

Stanisława Celińska

 

| Kliknij i kup bilet na koncert |

 

Jej płyta pt. "Malinowa" okryła się podwójną platyną, "Suplement" oraz album z kolędami - złotem. W 2018 roku powstało kolejne wybitne dzieło: "Malinowa", na której do autorskich tekstów muzykę skomponował Maciej Muraszko. Skąd wiemy, że to dzieło wybitne? Nagroda muzyczna "Fryderyk 2019" w kategorii "Album Roku: muzyka poetycka" mówi sama za siebie!

Podczas jedynego koncertu w EC1 Łódź Stanisława Celińska wystapi ze swoim repertuarem z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Czeka nas również niezwykła niespodzianka: nowa piosenka stworzona z okazji drugiej rocznicy przyjęcia Łodzi do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO. 
Stanisława Celińska z łatwością wprowadzi nas w niezwykły, kameralny nastrój swojego świata - to będzie wspaniały wieczór!

Kiedy: sobota 26 października 2019 r. o godz. 20:00
Gdzie: EC1 Łódź, wejście od ul. Wojciecha Jerzego Hasa
Bilety: w cenie tylko 40 zł za osobę są dostępne w kasach stacjonarnych EC1 oraz w sprzedaży internetowej

Koncert Stanisławy Celińskiej odbędzie się w ramach Weekendu w "Łodzi - Mieście Filmu UNESCO". Inne atrakcje czekające na nas opisuje na dedykowanej stronie Narodowe Centrum Kultury Filmowej.

Do zobaczenia!

 

| Kliknij i kup bilet na koncert |

 

Stanisława Celińska w czasie koncertu "Malinowa"