Promocje i rabaty

Zapraszamy do zakupu Wspólnego bietu do EC1 Łódź i Orientarium ZOO w Łodzi. Kupując wspólny bilet do EC1 Łódź oraz Orientarium ZOO w promocyjnej cenie 80 zł można odwiedzić oba te miejsca jednego dnia lub podzielić zwiedzanie na dwie wycieczki. Zapraszamy już od 29 kwietnia! Ważne, by wykorzystać bilet w ciągu 90 dni od daty pierwszej wizyty. Potwierdzenie biletu wspólnego następuje w punkcie kasowym, gdzie zostanie on oznaczony aktualną datą pierwszej wizyty i zachowuje ważność przez 90 dni od daty tej wizyty. 


 

Posiadacze Karty Łodzianina otrzymują 20 % rabat przy zakupie biletu wstępu do Centrum Nauki i Techniki (normalnego lub ulgowego), biletu wstępu do Planetarium, (normalnego lub ulgowego), oraz indywidualnego biletu wstępu do Ulicy ŻywiołówKarta Łodzianina uprawnia do zakupu jednego biletu na dobę. By odebrać bilet zakupiony online ze zniżką konieczne jest okazanie karty przy odbiorze opasek na stanowisku kasowym.

Jak zdobyć kartę? Kliknij po więcej informacji!


 

karta biblioteczna Fiszka

 

Posiadacze karty Biblioteki Miejskiej w Łodzi otrzymują 15% rabat na bilety wstępu do Centrum Nauki i Techniki (normalne i ulgowe).

Jak zdobyć kartę? Kliknij po więcej informacji!


 

 

Uczestnicy programu SMYK & spółka otrzymują 20% rabat na bilety wstępu do Ulicy Żywiołów!

 


 

 

 

 

 

 

 

Honorujemy także vouchery emitowane przez WYJĄTKOWY PREZENT!