KONKURS „LATO W EC1”

Do wygrania bilety na koncerty sanah i Nosowska z cyklu Letnie Brzmienia w EC1, vouchery do Centrum Nauki i Techniki oraz Planetarium, a także gadżety Centrum: torby i kubki z energią!

Artur Rojek pomachał Ci ze sceny? A może Twoje dziecko wykopało szkielet dinozaura na Półkoloniach w Centrum Nauki i Techniki? Uwiecznij wyjątkową chwilę, jaka spotkała Cię latem na terenie EC1 w Łodzi i wygraj w naszym KONKURSIE!

Tego lata czeka nas fala tropikalnych upałów oraz fala gorących wydarzeń! W samym centrum Łodzi, w EC1, na koncertach z cyklu Letnie Brzmienia zgrają dla Was największe gwiazdy polskiej muzyki. Na najbardziej kreatywnych półkoloniach w mieście będziemy prowadzić wykopaliska oraz wytwarzać sztuczny śnieg dla ochłody, a na wieczorach dla dorosłych poznawać tajniki pieczenia chleba… Polówki, pokazy Planetarium, warsztaty – będzie z czego wybierać!

CO ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Uwiecznij na zdjęciu wyjątkową chwilę, jaka spotkała Cię latem w EC1. Ulubiony film na wielkim ekranie, uśmiech Twojego dziecka po dniu spędzonym na naszych półkoloniach, a może spacer w miłym towarzystwie wokół naszego kompleksu… Wszystko zależy od Ciebie! Może czasem ponosi Cię wyobraźnia i zamiast zdjęcia, wolisz wysłać nam fotomontaż, na którym uwiecznisz King Konga na szczycie naszej chłodni kominowej? Nie mamy nic przeciwko! Pamiętaj tylko, żeby Twoja praca była w jakiś sposób związana z tematem naszego konkursu, którym jest „LATO W EC1”.

Swoje zdjęcia i prace graficzne wyślijcie na adres: dmk@ec1lodz.pl

NA PRACE KONKURSOWE CZEKAMY DO DNIA 18 LIPCA DO GODZINY 12.00.

Nasze JURY wybierze prace, które wyróżni największa pomysłowość ich autorów i nagrodzi trzech z nich.

NAGRODY:

I MIEJSCE – dwa bilety na koncert Nosowskiej (6 sierpnia 2021 r.), dwa bilety na koncert sanah (7 sierpnia 2021 r.), czyli koncerty weekendu zamykającego cykl Letnie Brzmienia w EC1, a także: dwa vouchery do Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz dwa vouchery do Planetarium EC1, kubek i torbę Centrum Nauki i Techniki EC1

II MIEJSCE – dwa bilety na koncert sanah (7 sierpnia 2021 r.), czyli koncert zamykający cykl Letnie Brzmienia w EC1, a także: dwa vouchery do Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz dwa vouchery do Planetarium EC1, kubek i torbę Centrum Nauki i Techniki EC1

III MIEJSCE – dwa vouchery do Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz dwa vouchery do Planetarium EC1, kubek i torbę Centrum Nauki i Techniki EC1

WYNIKI KONKURSU OGŁOSIMY NA NASZYM FACEBOOKU DO KOŃCA LIPCA! ZE ZWYCIĘZCAMI KONKURSU SKONTAKTUJEMY SIĘ ZA POŚREDNICTWEM ADRESÓW E-MAIL, Z KTÓRYCH WPŁYNĄ DO NAS ZGŁOSZENIA KONKURSOWE.

REGULAMIN KONKURSU (kilknij)