Jak dojechać z dworca Łódź Widzew?

Łódź Widzew, czyli nasz „dworzec wschodni”. Podczas przebudowy Łodzi Fabrycznej pełnił funkcję głównego dworca dla całego miasta. Obecnie obsługuje ruch przelotowy.

Najłatwiejszym i najszybszym środkiem transportu do EC1 Łódź ze stacji Łódź Widzew jest pociąg dojeżdżający do dworca Łódź Fabryczna; można skorzystać z oferty dowolnego przewoźnika: Łódzkiej Kolei Aglomerazyjnej ŁKA, Regio, InterCity itd., prosimy jednak pamiętać o odpowiednim bilecie. Posiadacze migawek (po "łódzku" oznacza to bilet okresowy) oraz biletów czasowych MPK mogą bez dopłat skorzystać z pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Z dworca Łódź Fabryczna kierujemy się ulicą Kilińskiego w stronę ul. Tuwima i skręcamy w lewo. Wejście na teren kompleksu EC1 Łódź znajduje się na wysokości skrzyżowania ulic Tuwima i Dowborczyków. Pieszo można do nas dotrzeć także ul. B. Sass-Zdort.

Uwaga! Od poniedziałku 3 lutego 2020 r. wejście główne na teren EC1 Łódź znajduje się od strony skrzyżowania ul. Tuwima i Dowborczyków. Niedostępne są wejścia od ul. J. Hasa, tj. od strony dworca Łódź Fabryczna.

 

Mapa kompleksu EC1 Łódź z zaznaczonymi drogami dojazdu i dojścia