EC1 Łódź - Twórz razem z nami energetyczne miejsce spotkań!

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Dowiedz się więcej >>

Zapoznaj się również z „Wytycznymi projektowymi dla najemcy” >>

Zapraszamy do udziału w DIALOGU KONKURENCYJNYM DOTYCZĄCYM WYNAJMU I UŻYTKOWANIA POWIERZCHNI PRZEWIDZIANYCH DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNYCH W BUDYNKACH ZREWITALIZOWANEGO KOMPLEKSU EC1 >>

 

 

EC1 ŁÓDŹ - MIEJSCE SPOTKAŃ

EC1 Łódź mieści się w samym centrum, zmieniającej swoje oblicze, Łodzi. Jest niewątpliwie jednym z najciekawszych przykładów rewitalizacji na świecie poprzez swoją wyjątkową architekturę, klimatyczne wnętrza oraz nowe oryginalne funkcje, które obecnie pełni. Szeroką ofertę kulturalno-naukową zapewniają gościom w każdym wieku: Centrum Nauki i Techniki EC1 z Planetarium i Ulicą Żywiołów, Narodowe Centrum Kultury Filmowej oraz Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1. W roku 2021, mimo trwającej pandemii, z oferty EC1 skorzystało ponad 150 000 gości.

 

 

Oprócz swojej podstawowej działalności EC1 Łódź zapewnia swoim gościom wyjątkowe wydarzenia: koncerty, wystawy, warsztaty, zajęcia dla dzieci, konferencje i eventy firmowe, przyciągając osoby, które chcą w sposób atrakcyjny i wartościowy spędzić swój wolny czas.

W 2021 roku Centrum Nauki i Techniki EC1 i Planetarium EC1 otrzymały tytuł: Turystyczny Produkt Roku 2021, czyli prestiżowy certyfikat Kongresu Turystyki Polskiej.

W grudniu 2021 miasto Łódź zostało wybrane jako „Best of the World” przez National Geographic Traveler w USA, wśród miejsc rekomendowanych do zobaczenia w Łodzi, jest „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi.

 

Koncert w EC1

 

EC1 znajduje się w Nowym Centrum Łodzi - terenie obejmującym powierzchnię 100 hektarów w samym centrum miasta, wytyczonym ulicami Narutowicza, Kopcińskiego, Tuwima i Piotrkowską. To tutaj wkrótce powstanie:

  • Nowy Ratusz, w którym siedzibę znajdzie administracja miejska z 23 lokalizacji w Łodzi
  • Rynek Kobro, wytyczony w osi ulicy Targowej pomiędzy dworcem Łódź Fabryczna i EC1, który będzie miejscem spotkań oraz areną dla miejskich wydarzeń.
  • Nowe Soho, wielofunkcyjny kompleks budynków położony między EC1 a dworcem Łódź Fabryczna.

 

 

LOKALIZACJA:

ortofotomapa EC1

Najnowsza ortofotomapa Łodzi i zdjęcia ukośne - zobacz >>>

 

EC1 znajduje się w samym sercu miasta. Tylko 5 minut na pieszo od dworca Łódź Fabryczna, stającego się głównym węzłem komunikacyjnym miasta (kolej, tramwaje i autobusy). Tylko 10 minut na pieszo od ulicy Piotrkowskiej, kwintesencji Łodzi. W 15 minut samochodem dotrze się do EC1 z łódzkiego lotniska im. W. Reymonta, a w 20 minut z węzła autostrad A1 i A2. 30 minut zajmie dojazd autem z węzła dróg S8 i S14. W bezpośrednim sąsiedztwie EC1 znajdują się drogi rowerowe.

 

 

 


 

Chcesz tworzyć razem z nami miejsce spotkań?

Dowiedz się więcej >>

Zapoznaj się również z „Wytycznymi projektowymi dla najemcy” >>

Zapraszamy do udziału w DIALOGU KONKURENCYJNYM DOTYCZĄCYM WYNAJMU I UŻYTKOWANIA POWIERZCHNI PRZEWIDZIANYCH DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI KOMERCYJNYCH W BUDYNKACH ZREWITALIZOWANEGO KOMPLEKSU EC1 >>

Masz pytania? Chcesz zobaczyć na żywo poszczególne lokale? Masz pomysł, który wpisuje się w nasze wnętrza?

KONTAKT:

IZABELA WITASZEK

tel.: 607 700 914   e-mail: i.witaszek@ec1lodz.pl