Czy można tu coś zjeść na miejscu lub w okolicy?

W Centrum Nauki i Techniki EC1 znajduje się kawiarnia Roz/dzielnia, która w ofercie posiada ciepłe dania (zupy, dania jednogarnkowe, podgrzewane kanapki) oraz szeroki wybór kaw, herbat, deserów, przekąsek i napojów. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek w trakcie zwiedzania. Mamy również łączoną ofertę urodzin w EC1.

Gdyby jednak poszukiwali Państwo restauracji poza terenem Centrum Nauki i Techniki EC1, najbliższa jest restauracja Piękna mieszcząca się w sąsiadującym z nami budynku mBanku. Jest jednak czynna tylko w dni robocze w godz. 8:00 - 16:00.

5 minut od nas, na ulicy Narutowicza w okolicach placu Dąbrowskiego, oraz na ulicy Sienkiewicza znajduje się wiele restauracji i pizzerii. Po 10-minutowym spacerze docieramy zaś do ul. Piotrkowskiej, gdzie znaleźć można prawie wszystko.

Przypominamy, że posiadając na nadgarstku opaskę Centrum Nauki i Techniki EC1 można wyjść z terenu ekspozycji i potem - do końca dnia - na nią wrócić. W poprawnym "wylogowaniu się" przy bramkach pomogą nasi pracownicy.

Niestety w budynku Planetarium EC1 nie ma obecnie żadnej restauracji. Poinformujemy natychmiast, gdy to się zmieni.

Inne częste pytania