Bilet do Łodzi!

Oferta naszego miasta dla dzieci i młodzieży szkolnej zyskuje właśnie kolejną z ciekawych propozycji!

Wspólny bilet do trzech atrakcji Łodzi

Dzięki porozumieniu dwóch miejskich podmiotów i prywatnej spółki możemy zaproponować szkołom z Łodzi, województwa i całej Polski bilet na trzy wspaniałe atrakcje. Za zaledwie 35 złotych każda zorganizowana grupa dzieci i młodzieży powyżej 15 osób może w Łodzi  zrelaksować się na basenach naszego Aquaparku, pobudzić mózg podczas zwiedzania Centrum Nauki i Techniki w EC1, wreszcie – obejrzeć ciekawy film w nowoczesnym multipleksie Heliosa.

Pozostaje liczyć na to, że jesienią jeszcze więcej wycieczek szkolnych odwiedzi nasze miasto, do czego oczywiście serdecznie zapraszamy.

Zamówienia i informacje można otrzymac w kinie Helios Sukcesja:

tel. +48 42 299 92 71

lodz.sukcesja@helios.pl

 

Wspólny bilet do trzech łódzkich atrakcji