Promised Land Art Festival w EC1 Łódź!


Takie rozwiązanie problemu podpisu nie wchodzi w grę.

Gwiezdne Wojny, Kapitan Ameryka, Transformers, Gra o Tron i gry, takie jak seria Uncharted, Tomb Rider czy League of Legends - współtwórcy tak znanych filmów i gier zawitają do naszego miasta!

Tuż przed rozpoczęciem Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, studio CD PROJEKT RED we współpracy z EC1 Łódź i Miastem Łódź zorganizują Promised Land Art Festival - międzynarodowe wydarzenie dla profesjonalnych grafików pracujących w branży gier wideo, filmów i efektów specjalnych. 

Promised Land Art Festival to prelekcje oraz warsztaty światowej klasy praktyków pracujących przy wielkobudżetowych filmach i serialach jak np.: Gwiezdne Wojny, Kapitan Ameryka, Transformers, Gra o Tron i grach, takich jak seriaUncharted, Tomb Rider czy League of Legends. 

Dodatkowo 1 października wybrani prelegenci Promised Land Art Festival i goście zaproszeni przez CD PROJEKT RED podzielą się wiedzą oraz odpowiedzą na pytania publiczności w trakcie serii otwartych spotkań, na które może przybyć każdy, kto posiada bilet na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier 

Promised Land Art Festival odbędzie się 27 września - 1 października 2016 na terenie "EC1 Łódź – Miasto Kultury”. 

Szczegóły: http://www.promisedland-artfestival.com