Łódź Film Commission

Zakończony nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego - edycja 2018

Dziękujemy wszystkim podmiotom, które złożyły wnioski do tegorocznej edycji Łódzkiego Funduszu Filmowego. Przystępujemy do pracy nad nadesłanymi materiałami, wkrótce poinformujemy o decyzjach Komisji Filmowej.


 

Łódź Film Commission zapewnia kompleksową i profesjonalną pomoc producentom filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, a także programów telewizyjnych, spotów reklamowych, wideoklipów, filmów korporacyjnych, gier komputerowych i wszelkich innych form produkcji audiowizualnej. Każdy projekt otrzymuje pełne wsparcie obejmujące:

  • pomoc w wyszukiwaniu lokalizacji filmowych;
  • dostarczanie informacji o firmach i specjalistach zajmujących się produkcją filmową, a także firmach i instytucjach wspierających tę branżę;
  • dostarczanie informacji nt. dostępnych zasobów infrastrukturalnych miasta;
  • pomoc w uzyskiwaniu wszelkiego typu zezwoleń;
  • pomoc w rozmowach z właścicielami obiektów.

Wsparcie Łódzkiej Komisji Filmowej - od pierwszego kontaktu do momentu podjęcia decyzji o realizacji zdjęć w Łodzi - jest bezpłatne. Po dokonaniu wyboru obiektów zdjęciowych Producent może korzystać z dalszego wsparcia Komisji po uprzednim wniesieniu opłaty. Zakres świadczonych przez Komisję usług, wysokość opłaty oraz warunki współpracy opisuje przyjęty Zarządzeniem dyrektora „EC1 Łódź – Miasto Kultury” „Regulamin świadczenia usług w zakresie produkcji filmowej”.

Komisja należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Komisarzy Filmowych (AFCI), Polskiej Komisji Filmowej oraz sekcji regionalnych funduszy filmowych w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych.
 

Zespół Łódź Film Commission:

Dane adresowe: Łódź Film Commission / EC1 Łódź - Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź

 

 

 

Powidoki / Afterimage - reż. Andrzej Wajda

 

"Marie Curie" - reż. Marie Noelle

 

Bikini Blue - reż. Jarosław Marszewski

 

Las, 4 rano - reż. Jan Jakub Kolski

 

Wspomnienie lata - reż. Adam Guziński